Курс лекцій для студентів
«Бізнес очима власника: From Start-up to IPO 2023» компанії Делойт
(студентам спеціальностей - економіка, фінанси, менеджмент, аудит)

deloitteКомпанія «Делойт» - це глобальна мережа компаній, що об'єднує близько 415 000 висококласних фахівців у понад 150 країнах світу, які забезпечують надання послуг у сфері аудиту, управлінського та фінансового консультування, управління ризиками, оподаткування, а також супутні послуги клієнтам державного і приватного секторів.
    «Делойт» є найбільшою у світі компанією з надання професійних послуг та вже понад 175 років здійснює вплив, що має значення, у більш ніж 150 країнах світу.

Це відображається не лише у роботі для клієнтів, але й у стратегії корпоративної соціальної відповідальності та сталого розвитку. Компанія підтримує Україну від початку війни та припинила усю операційну діяльність в росії та білорусі.
Офіс компанії в Україні було відкрито у 1993 році. За цей час сформовано унікальну систему, яка поєднує глибокий професійний досвід та інноваційний погляд на рішення найскладніших бізнес-завдань клієнтів. Завдяки глобальній мережі, а також багатому досвіду роботи в Україні, «Делойт» відкриває своїм клієнтам можливості світового класу та надає високоякісні послуги, спрямовані на підтримку та надання комплексних інтегрованих рішень щодо економічної діяльності клієнтів у різних галузях економіки. Команда «Делойт» в Україні – це понад 500 співробітників, які працюють, керуючись цінностями компанії.
   Наразі, компанія розпочала  освітню ініціативу – курс «Бізнес очима власника: From Start-up to IPO 2023», де українські студенти можуть отримати  унікальні знання та корисні інсайти про різні сфери управління бізнесом. Також, це чудова можливість дізнатись більше про компанію «Делойт» в Україні, про її корпоративну культуру та кар’єрні можливості.

Курс розрахований для студентів 3-6 курсів, які вивчають економіку, фінанси, менеджмент, аудит, та цікавляться підприємництвом і управлінням бізнесом.
Що таке From Start-up to IPO?
- це  8 лекцій з експертами «Делойт» про те, як створити компанію та зробити її успішною;
- можливість посприяти старту своєї кар’єри в міжнародній компанії;
- додаткові «плюшки» – сертифікати та подарунки для найкращих
Реєструйся, якщо ти:
- є студентом(кою) 3-6 курсу або нещодавнім(ьою) випускником(цею);
- вивчаєш в університеті економіку, фінанси, менеджмент, аудит тощо;
- цікавишся підприємництвом та секретами успішного управління бізнесом.
Початок лекцій:

З 21 листопада, щовівторка та щоп’ятниці, о 17:00.
Онлайн, безкоштовно.

Більше деталей про спецкурс тут:
Переходь за посиланням:
та ставай на крок ближче до кар’єри в сфері бізнесу!