Ваш IP: 34.228.55.57
Сьогодні: 2019-03-19 00:32

Міжнародний молодіжний центр «ІЛІТ»

Програма «Американський диплом»

До уваги студентів та випускників, перекладачів англійської та німецької мови, лінгвістів,
професіоналів в різних областях економіки та бізнесу, а також всіх любителів іноземних мов -
Міжнародний молодіжний центр «ІЛІТ» представляє програму «Американський диплом»

ilit

Міжнародний молодіжний центр «ІЛІТ» заснований у 2001 р. Основний напрямок діяльності центру – вивчення іноземних мов (англійська та німецька) з азів до рівня target language. Центр є офіційним та єдиним  представники Глобального інституту перекладу США.

Завдяки програмі професійного сертифікованого перекладу «Американський диплом» в
и отримаєте можливість:

- підняти  рівень знання мови до професійного рівня, який можна підтвердити  дипломом від сертифікованого інституту в Америці

- набути навичок перекладу на міжнародному ринку послуг в будь-якій галузі бізнесу (понад 80 пар мов)

- долучитися до міжнародної спільноти перекладачів

- збудувати професійну кар’єру як в Україні, так і за її межами

- отримати підтримку і супровід на протязі всього періоду навчання (10 місяців)

В офісі центру можна відвідати презентацію програми, пройти безкоштовний тест на знання мови та записатися  для попередньої підготовки до програми. Після  закінчення програми та складання іспиту, ви отримаєте диплом міжнародного зразка та особисту печатку перекладача.

Попередній запис за тел.: 095-0536461 Людмила (центр ІЛІТ)

050-3903457, 098-5807713, 093-2789594  Дмитро Миколайович (менеджер)

Контактна адреса офісу: м. Одеса, вул. Канатна 42, офіс 408,
кожен вівторок, четвер та суботу о 13-00 та 17-00 годині