Ваш IP: 107.23.129.77
Сьогодні: 2019-05-23 13:46

Стажування у Верховній Раді

Програма «Студенти для Парламенту»

До уваги студентів  старших курсів, особливо інституту ІСН

ГО «Молодіжна Альтернатива» за сприяння Національного Фонду Підтримки Демократії (США)оголошують конкурс на стажування молоді у Верховній Раді України на 2016 рік.
    Стажування молоді у Верховній Раді – це корисний досвід для тих, хто хоче якісно підвищити рівень своєї кваліфікації, планує стати політиком, прагне бути успішним.
Молодь нашої мрії: професійна, конкурентна, самодостатня, інноваційна, здатна управляти державою
Вимоги до учасників:
– Бути студентом старших курсів;
– Вільно володіти іноземною мовою;
– Розбиратися у сучасній політичній ситуації;
– Мати аналітичні здібності.
Термін стажування: 6 місяців.
Окрім досвіду під час стажування учасники отримають:
– безкоштовні тренінги,
– воркшопи та майстер класи з професіоналами,
– зустрічі з відомими політиками та громадськими діячами.
Всі семінари та тренінги проводять громадські активісти, сертифіковані тренери, народні депутати України, політичні радники, консультанти, політтехнологи, активісти. На стажерів також чекають обмінні поїздки між регіонами та закордонні поїздки, та поїздки в рамках інших проектів «Молодіжної Альтернативи», а також можливість провести, написати та опублікувати аналітичні матеріали та власні статті.

Категорія  Таланти
Дисципліна  Політика