Пошук вакансій та резюме


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні222
mod_vvisit_counterВчора386
mod_vvisit_counterНа цьому тижні1623
mod_vvisit_counterМинулого тижня1793
mod_vvisit_counterУ цьому місяці6966
mod_vvisit_counterМинулого місяця7058
mod_vvisit_counterВсі279296

Зараз онлайн 4
Ваш IP: 107.23.129.77
,
Сьогодні: 2019-05-23 13:26


проект "Кращі з Укртелекомом"

                                                             До уваги студентів!
Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» — одна з найбільших компаній України, яка надає повний спектр телекомунікаційних послуг в усіх регіонах країни.

Особливо сильні  позиції товариство має на ринку послуг доступу до мережі Інтернет та фіксованої телефонії. 

ПАТ «Укртелеком» створило найпотужнішу в Україні національну магістральну мережу передавання даних, побудовану на базі сучасної технології DWDM, яка дозволяє надавати споживачам сучасні телекомунікаційні послуги майже  в усіх населених пунктах України.

Залучення молодих фахівців – стратегічний пріоритет Компанії «Укртелеком». Зараз, як ніколи, компанії потрібні таланти, які мають відповідну кваліфікацію, сповнені творчих ідей та бажання професійного розвитку, а також здатні плідно працювати в команді для досягнення спільної мети.

 Запрошуємо познайомитись із можливостями для молодих фахівців в Укртелекомі:

Освітній проект

Навчальний курс у поєднанні з проектною роботою розширить знання учасників про специфіку телекомунікаційної сфери та загальні принципи управління. Протягом усього навчання студенти у командах працюватимуть над бізнес-кейсом та презентуватимуть свій результат. Найуспішніші учасники проекту зможуть пройти стажування в компанії, і згодом приєднатись до команди кращих.

Запрошуємо: студентів усіх спеціальностей

Тривалість навчання: 5 тижнів

Детальніше про проект

Стажування

Стажування у підрозділах компанії дають можливість молодим фахівцям спробувати свої сили у роботі в реальному бізнес-середовищі. Стажери працюють під керівництвом досвідчених наставників та виконують проектні завдання

Вакансії для стажерів з’являються періодично, тому, якщо ти:

- цілеспрямований, активний і здібний до навчання;

- навчаєшся на 3-5 курсі університету;

- бажаєш спробувати свої сили в сфері телекомунікацій.

Заповнюй анкету на стажування

Практики

Щорічні виробничі практики в компанії для студентів профільних вузів, з якими  тісно співпрацює Укртелеком, дозволяють ближче познайомитись з обраною професією та застосувати теоретичні знання на практиці.

Для того, щоб пройти практику в «Укртелеком», необхідно заповнити анкету. Представник Компанії зв’яжеться з Тобою для уточнення всіх деталей.
Приєднуйся до груп у соціальних мережах та слідкуй за анонсами:

Звертайся на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду у разі виникнення додаткових питань.

 У  вересні 2015 року проект «Кращі з Укртелекомом» стартує в регіонах

Мета проекту – освоєння студентами практичних знань у сфері телекомунікацій та реалізація власних ідей та потенціалу. Участь у проекті передбачає відвідування майстер-класів від фахівців компанії та проектну роботу в командах під керівництвом досвідчених кураторів. Фіналісти проекту мають можливість пройти стажування у підрозділах компанії та в перспективі продовжити кар’єру в ПАТ «Укртелеком». Пілотний проект був реалізований у березні-травні 2015 року в Києві. Ознайомитись з його перебігом можна в соціальній мережі ВКонтакте.

Для участі у відборі надсилайте заповнену анкету за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду з поміткою в темі «освітній проект».

Веб-сайт:    http://bit.ly/1voTCW0
Місцезнаходження:    
Киев, Украина

Початок - 15 вересня в 11:00

Закінчення -  30 листопада в 15:00

    Освітній проект «Кращі з Укртелекомом» - це унікальна можливість познайомитись ближче зі сферою телекомунікацій й діяльністю Компанії. Учасники отримають знання з маркетингу, проектного управління, основ фінансів, роботи в команді, ефективної презентації тощо.
    Також, це шанс для кожного реалізувати свій власний телекомунікаційний проект та потрапити на стажування до "Укртелекому"

 

 
Відділ сприяння працевлаштуванню випускників та студентів Одеського національного університету імені І.І.Мечникова
Всі права захищені © 2012
Cтворення сайту - Юлія Колмогорова