Пошук вакансій та резюме


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні222
mod_vvisit_counterВчора386
mod_vvisit_counterНа цьому тижні1623
mod_vvisit_counterМинулого тижня1793
mod_vvisit_counterУ цьому місяці6966
mod_vvisit_counterМинулого місяця7058
mod_vvisit_counterВсі279296

Зараз онлайн 4
Ваш IP: 107.23.129.77
,
Сьогодні: 2019-05-23 13:29


Робота комісії з сприяння працевлаштуванню ОНУ

     Під час проведення засідань комісії зі сприяння працевлаштуванню випускників-2014, була проведена робота, спільно з представниками різних організацій та навчальних закладів (роботодавців ) міста Одеси та Києва. Так, на засіданні комісії (факультет РФ), були присутні представники мовноо центру «Прорес», МТС «Одеса»,Учбовий центр «Люстдорф», німецький центр «Баварський дім Одеса», Учбовий центр «Лінвінстичний центр» та представники ОЗОШ. Випускникам було запропоновано вакансії на конкурсній основі, та інформацію щодо критеріїв відбору при написанні резюме та проходження співбесіди. 
     1.IMG_8764А також, корпорація «Артеріум»  (хімічний факультет) – фармацевтична компанія (м.Київ), що
була створена в 2005 році і об'єднала два провідних фармацевтичних підприємства - ПАТ «Київмедпрепарат», лідера з виробництва антибіотиків, і ПАТ «Галичфарм», найбільшого українського виробника препаратів на рослинній основі.
Успіх корпорації на національному та зовнішньому ринках базується на 160-річному досвіді досліджень, розробок і виведення на ринок лікарських препаратів. Наші випускники хімічноо факультету (минулих років), вже працюють в цій компанії, і дуже задоволені.
    На презентації студенти прослухали інформацію про кадрову політику компанії, та ознайомились з прорамою стажування в корпорації.
    Пропонуємо Вашій увазі основні положення даної презентації:
«Артеріум»

   
Корпорація «Артеріум» є молодою інноваційною компанією, робота якої ґрунтується на досвіді багатьох десятиліть. Створення Корпорації «Артеріум» сприяло вдосконаленню структур і процесів на підприємствах, а також зміні філософії ведення бізнесу.
    На сьогоднішній день основними процесами, на яких базується бізнес Корпорації, є виробництво, просування і продаж наших продуктів. Залучення персоналу у виробничий і комерційний департамент є важливим напрямком у сфері підбору персоналу, але разом з тим, ми високо цінуємо професіоналів і в інших галузях, таких як фінанси, дослідження і розробки, інформаційні технології та управління персоналом. Зокрема, компанія зацікавлена ​​у залученні фахівців, які мають медичну освіту та досвід у сфері фармацевтичного маркетингу.


Менеджмент
    Кадровий потенціал Корпорації «Артеріум» представлено командою професіоналів, які володіють сучасними технологіями управління бізнесом. Менеджерам середньої ланки надається можливість реалізовувати свої ідеї та рости професійно шляхом залучення їх до розробки корпоративних стратегій та прямої співпраці з топ-менеджментом.

Соціальний захист
    Корпорація «Артеріум» вважає професійних співробітників однієї з найголовніших цінностей і, в свою чергу, готова надати гідні умови праці та соціального захисту, а саме:

 

- офіційну і стабільну заробітну плату;
- гнучку систему винагороди та преміювання;
- забезпечення оплачуваних відпусток відповідно до чинного законодавства;
- систему медичного страхування співробітників.

Кар’єра та навчання
   
Передові технології у сфері управління персоналом включають систему оцінки співробітників за ключовими компетенціями. За підсумками оцінки кожен співробітник отримує план індивідуального розвитку і навчання, що дозволяє отримати та вдосконалити знання та вміння, необхідні справжньому професіоналу своєї справи.
     Служба навчання та розвитку компанії регулярно проводить навчальні заходи для підвищення професійного рівня співробітників. З 2006 року в компанії діє й постійно розвивається Корпоративний Університет «Артеріум».
    Для тих, хто прагне розвиватися і не зупинятися на досягнутому, існує реальна можливість кар’єрного зростання. Компанія широко застосовує практику залучення успішних співробітників до заповнення вакансій в нових перспективних сферах. Розуміння того, що саме люди є головним і найціннішим ресурсом, спонукає нас підтримувати і розвивати таланти наших співробітників.

Відмінні риси кандидата
    Наші очікування від потенційного співробітника Корпорації:

- розуміння і прийняття цінностей компанії;
- високий рівень мотивації;
- компетентність.

Конец формы

Кадрова стратегія
   
Політика Корпорації «Артеріум» в області персоналу підтримує і розвиває загальну стратегію компанії – бути лідером серед фармацевтичних компаній на ринку України. Це означає, що всі дії компанії в сфері підбору персоналу спрямовані на забезпечення Корпорації людськими ресурсами, які володіють необхідною кваліфікацією, а також бажанням працювати та розвиватися, пропонувати ідеї та реалізовувати проекти.
     Високі стандарти та вимоги до кандидатів, які висуваються перед кандидатом Корпорацією, відповідають вимогам міжнародних компаній. Водночас, рівень надаваних компенсацій та програм розвитку персоналу також відповідає високим стандартам. Інновативність, готовність та прагнення вчитися, вміння і бажання брати на себе відповідальність і бути лідером, є ключовими компетенціями для наших майбутніх співробітників. 

1.IMG_87381.IMG_8710

 Стажування в Корпорації
    Для залучення перспективної молоді, підбору та поетапної підготовки майбутніх професіоналів, в компанії працює «Програма роботи зі стажерами». Участь у Програмі базується на принципах відкритості, справедливості та рівних можливостей для кожного, а також дотримання етичних норм та високого професіоналізму. З моменту запуску Програми у 2010 році за результатами успішного навчання 26 стажерів отримали пропозицію про роботу в компанії.
    Стажери залучаються до реалізації різнопланових завдань і проектів у різних підрозділах, тому для них участь у програмі – це можливість отримати знання та досвід в обраній сфері, а також познайомитися з іншими бізнес-процесами компанії.
В рамках програми стажування студенти працюють з провідними експертами Корпорації в Києві та Львові за такими напрямками:

- розробка нових продуктів;
- управління якістю;
- технологія фармацевтичного виробництва;
- cервісне обслуговування та енергетичне забезпечення.

  Тривалість програми визначається індивідуально і залежить від обраного напрямку. Кращим стажистам ми пропонуємо подальшу співпрацю та працевлаштування. Студенти, які продовжують навчання у ВНЗ і демонструють успішні результати стажування, автоматично стають учасниками наступних програм до завершення свого навчання з подальшим працевлаштуванням. 

Вимоги до кандидатів для участі у програмі стажувань:
-
освіта, що відповідає потребам фармацевтичної галузі (біотехнологічна, хімічна, медична, мікробіологічна, біохімічна спеціальності, а також технологія фармацевтичних препаратів і клінічна фармація);
- високий рівень зацікавленості кандидата у професійному розвитку (участь у професійних читаннях, олімпіадах, конференціях, співавторство/авторство наукових робіт, статей, тез);
- володіння англійською мовою на рівні Intermediate;
- готовність переїжджатив Київ/Львів;
- готовність працювати для розвитку вітчизняного виробника.
Реєстрація в програму стажувань здійснюється щорічно в період з 01 березня по 30 квітня шляхом заповнення онлайн-анкети на сайті компанії.

 

 
Відділ сприяння працевлаштуванню випускників та студентів Одеського національного університету імені І.І.Мечникова
Всі права захищені © 2012
Cтворення сайту - Юлія Колмогорова